Patagonia – to nie tylko miejsce na mapie, to podróż w magiczne miejsce. To miejsce, gdzie odkrywasz, że jesteś małą częścią tego olbrzymiego i pięknego świata.
Into The Wild 2023
Podczas Photo Expedition Into The Wild 2023 naszą bazą stanie się legendarny jacht S/Y Selma Expedition. Ziemię Ognistą będziemy eksplorować z perspektywy wody - żeglując oraz z perspektywy lądu - podczas trekingów. W ten sposób dotrzemy do najbardziej dzikich zakamarków tego rejonu.

Jesteś w dobrych rękach
Opiekę mentorską będzie prowadził zespół doświadczonych fotografów: Iwona El Tanbouli-Jabłońska i Maciej Jabłoński – Zależy nam żeby nie tylko pokazać Wam piękne miejsce na ziemi, ale też powiedzieć jak je ciekawie sfotografować. Na czas trwania rejsu zamienimy Selmę w mobilne fotograficzne centrum na krańcu świata.

Co będziemy robić?
W trakcie wyprawy skupimy się na ćwiczeniach praktycznych – będziemy pracować na zdjęciach wykonanych na miejscu, ich selekcji i edycji – oraz teoretycznych. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą fotograficzną i filmową. Wieczory będą zarezerwowane na twórcze rozmowy i dyskusje przy kieliszku argentyńskiego wina. Przewidziane są też projekcje filmów o tematyce fotograficznej i eksploracyjnej. Możesz być pewien(a), że przywieziesz z rejsu niezapomniane ujęcia, które pozostaną z Tobą na długo.

Publikacja
Z najciekawszych projektów, które powstaną na wyprawie, zostanie stworzona autorska galeria na stronie National Geographic Polska. Dotrzesz ze swoimi zdjęciami do tysięcy odbiorców. Każdy też na chwilę zamieni się w fotoedytora i będzie miał możliwość wyboru zdjęć na Instagram NG natgeo.pl

Fotograficzne umiejętności
Poziom zaawansowania dostosujemy indywidualnie do każdego uczestnika. Dobrze jednak, żebyś znał podstawy obsługi swojego aparatu. Tak naprawdę liczą się chęci i zaangażowanie - my zatroszczymy się o Twój rozwój. Przed wyjazdem spotkamy się on-line by omówić zagadnienia związane ze sprzętem fotograficznym i logistyką rejsu. To będzie też dobra okazja, żeby się poznać.

Czy muszę umieć żeglować?
Nie trzeba mieć umiejętności żeglarskich. Oczywiście są one mile widziane, ale nad bezpiecznym przebiegiem wyprawy będzie czuwała załoga. Jeśli ktoś będzie chciał zapoznać się z podstawami żeglarstwa i brać udziału w obsłudze jachtu, załoga chętnie podzieli się wiedzą i doświadczeniem.
Aby zapisać się na warsztaty kliknij:
Back to Top