Iwona El Tanbouli - Jabłońska
fotografka / dyrektorka artystyczna National Geographic Polska​​​​​​​
Dyrektorka artystyczna National Geographic Polska, fotografka i współwłaścicielka studia F11 (f11-studio.pl / f11-photo.pl). Fotografią i fotoedycją zajmuje się od 18 lat. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Realizacji Obrazu Filmowego i Fotografii. Większość jej pracy koncentruje się na fotoreportażu i projektach długoterminowych. Podróżuje z aparatem po świecie podejmując trudne społecznie tematy. Jest laueratką międzynarodowych konkursów fotograficznych i podwójną laureatką Grand Press Photo. Zajmuje się fotoedycją, prowadzi warsztaty fotograficzne, przeglądy portfolio, bywa jurorką w konkursach fotograficznych. Jest członkinią RAV.A Stories.

Iwona - jako fotografka - dużą uwagę przywiązuje do historii, którą chce opowiedzieć za pomocą zdjęć. Na swoich warsztatach fotograficznych m.in. na Wyspach Owczych pokazuje uczestnikom jak robić zdjecia, żeby nabierały znaczenia i na długo pozostawały w pamięci.
Maciek Jabłoński
Fotograf / Dokumentalista​​​​​​​
Fotograf współpracujący z National Geographic Polska, filmowiec, właściciel studia F11 (f11-studio.pl / f11-photo.pl), absolwent Politechniki Śląskiej i poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Realizacji Obrazu Filmowego i Fotografii. Tworzy projekty filmowe i dokumentalne. Jego ostatni film Selma, którego akcja toczy się na Antarktydzie, zdobył wiele nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach. Był wyświetlany m. in. w USA, Argentynie, Chinach, Korei Południowej, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Danii, Albanii. Obecnie jest dostępny w regularnej ramówce programowej Canal+/Planete+.

Maciek – jako fotograf – lubi opowiadać o świecie i jego zależnościach, odpowiedzialnym działaniu i związku człowieka z naturą. Kocha góry, podróże w mało uczęszczane zakątki świata, jest amatorem wspinaczki górskiej i biegów ultra. Jego zdjęcia były publikowane m. in. w magazynach National Geographic Polska, ULTRA, Trail czy Traveler. Jest dwukrotnym laureatem w konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo.
Aby zapisać się na warsztaty kliknij:
Back to Top